ارسال کمک‌های تعاونگران هرمزگانی به مناطق سیل زده

مدیر تعاون روستایی هرمزگان از ارسال اولین محموله کمک های غیرنقدی شبکه تعاون روستایی هرمزگان برای کمک به سیل زدگان جنوب کشور خبر داد.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان از ارسال اولین محموله کمک های غیرنقدی شبکه تعاون روستایی هرمزگان برای کمک به سیل زدگان جنوب کشور خبر داد.
به گزارش تعاون آنلاین، «سیروس اسدپور»، مدیر تعاون روستایی هرمزگان در جمع خبرنگاران ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده، از سیل ارسال نخستین محموله کمک های مردمی برای سیل زدگان خوزستان که اخیرا دچار حادثه شدند، اظهار کرد: این کمک های غیر نقدی شامل ۱۲۰۰۰ کیلوگرم آرد به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال توسط شبکه تعاون روستایی هرمزگان به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.

وی افزود: شبکه تعاون روستایی هرمزگان و مردم این استان مانند همه مردم کشور در کنار هموطنان آسیب دیده مناطق سیل زده هستند.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان گفت: این محموله کمک های غیرنقدی شامل ۱۲۰۰۰ کیلو گرم آرد بوسیله دو دستگاه کامیون برای سیل زدگان خوزستان ارسال شد.

اسدپور با بیان اینکه وظیفه انسانی و مسلمانی ماست که در این شرایط سخت به فکر عزیزان سیل زده باشیم و با کمک های خود در کاهش آلام آنان تلاش کنیم تصریح کرد: علاوه بر کمک های غیر نقدی، به منظور حمایت از هموطنان مناطق سیل‌زده خوزستان معادل حقوق یک روز کارکنان سازمان تعاون روستایی هرمزگان نیز  برای کمک‌ به سیل‌زدگان اختصاص یافت.

مدیر تعاون روستایی هرمزگان در ادامه با اشاره به سال ۹۸ که از سوی رهبر انقلاب «رونق تولید» نامگذاری شد، گفت: با ایجاد وحدت و انسجام بیش از پیش می توان همه فکر و ذکر خود را به مشکلات اقتصادی معطوف کرده و تولید را رونق ببخشیم.