صفحه اصلی منهای تعاون بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می...

بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می خورد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می خورد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می خورد.

به گزارش تعاون آنلاین، سیداحمد توصیفیان پیش از ظهر سه شنبه در مراسم گرامیداشت مقام زن و روز مادر بابیان اینکه بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می خورد، گفت: ‌بانوان ایرانی در جهان اسلام و جامعه زنان مسلمان به عنوان الگو و نمونه به طور گسترده در فعالیت‌های اجتماعی حضور فعال داشته و نقش اساسی و سازنده در پیشرفت کشور دارند.

وی با اشاره به تلاش های زنان در صحنه‌های مختلف اجتماعی تأکید کرد: ‌تلاش بانوان در منزل بر کارهای اجتماعی آنان اولویت دارد چرا که مسئله انسان‌سازی بر عهده بانوان است و خانم‌ها با تلاش ارزشمند خود حتی در مجامع علمی و بین‌الملل توانسته‌اند جایگاه های بهتری حتی در مقایسه با آقایان کسب کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان عنوان کرد: رعایت شئونات اسلامی از سوی بانوان، رعایت برخورد مناسب با همکاران و ارباب رجوع، تقویت روحیه کارگشایی به عنوان فرهنگ سازمانی، نظم و ترتیب و انجام به موقع وظایف محوله و تعهد و تخصص و توانایی فردی از مهمترین خواسته های مسئولان ارشد از بانوان همکار است.

وی افزود: مشکلات بانوان در محیط اداری فقط مربوط به خواهران نیست و حتی نظام جمهوری اسلامی نیز به عنوان الگوی سایر کشورهای اسلامی به دنبال رفع مشکلات بانوان است و ما نیز تمام تلاش خود را برای کمک به بانوان در این زمینه به کار بسته ایم.

توصیفیان در پایان افزود : بستر رشد اجتماع با مدیریت یک زن موفق در خانه کلید می خورد و زهرای اطهر(س) بهترین الگوی صادق است و او تنها برای زنان الگو نیست بلکه برای همه الگوی مناسبی است.

درج دیدگاه