صفحه اصلی تعاون تعاونی های گیاه درمانی با تضمین خرید محصول در کردستان تشکیل می...

تعاونی های گیاه درمانی با تضمین خرید محصول در کردستان تشکیل می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل خواستار انعقاد تفاهم نامه اجرایی با تعاونی ۳۲۰ گیاه درمانی شفای سنندج شد و گفت: براساس این تفاهم نامه باید در روستاها و مناطقی از استان که پوشش گیاهان از نوع دارویی دارند تعاونی های گیاه درمانی تشکیل شود. به […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل خواستار انعقاد تفاهم نامه اجرایی با تعاونی ۳۲۰ گیاه درمانی شفای سنندج شد و گفت: براساس این تفاهم نامه باید در روستاها و مناطقی از استان که پوشش گیاهان از نوع دارویی دارند تعاونی های گیاه درمانی تشکیل شود.

به گزارش تعاون آنلاین، برهان صلواتی تاکید کرد: بر اساس این تفاهم نامه نه تنها محصولات این تعاونی ها از سوی گیاه درمانی شفا باید بصورت تضمینی خریداری شود بلکه نیاز است تمهیدی اندیشیده شود تا فرآوری و تولید داروی تهیه شده از طریق این گیاهان نیز به خود روستاییان واگذار شود.

صلواتی، سیاست های اشتغالزایی و فقرزدایی بویژه ریشه کن کردن فقر مطلق را اولویت برنامه های حال حاضر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و یادآور شد: باید اشتغال و سرمایه گذاری را به عنوان دغدغه رهبر و مجموعه مسوولان کشوری و استانی؛ اولویت نخست برنامه ریزی های خود قرار دهیم.

وی در همین راستا خواستار پرهیز از حاشیه سازی ها و کمک به ارتقاء جایگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان شد و گفت: کار در حوزه اشتغال جوانان نیازمند تلاش شبانه روزی و پرداختن به امور واقعی است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در این نشست همچنین با قدردانی از حماسه آفرینی مردم کردستان در راهپیمایی  ۲۲ بهمن، گفت: مردم در مناسبت های ملی و انقلابی دَین و وظیفه خود را ادا کرده اند مسئولان هم باید به دغدغه مردم که همانا بیکاری و نبود اشتغال و سرمایه گذاری است رسیدگی کنند.

درج دیدگاه