صفحه اصلی تعاون اخبار راه اندازی کمپین فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ

راه اندازی کمپین فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ

کمپین فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ از طریق کانالی در تلگرام به آدرس(https://t.me/sozandoziaccessories) توسط دبیرخانه توسعه مدرسه تعاونی راه‌اندازی شد. این کمپین که با همکاری دبیرخانه توسعه مدارس تعاونی(www.coopschool.ir) تشکیل شده‌ قصد دارد با فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ و با حذف واسطه‌ها به زندگی و معیشت این افراد رونق ببخشد. کمپین فروش […]

کمپین فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ از طریق کانالی در تلگرام به آدرس(https://t.me/sozandoziaccessories) توسط دبیرخانه توسعه مدرسه تعاونی راه‌اندازی شد.

این کمپین که با همکاری دبیرخانه توسعه مدارس تعاونی(www.coopschool.ir) تشکیل شده‌ قصد دارد با فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ و با حذف واسطه‌ها به زندگی و معیشت این افراد رونق ببخشد.

کمپین فروش کالاهای تعاونی‌های سوزندوزی زنان بلوچ بعد از سفرهای متعدد اعضای دبیرخانه توسعه مدارس تعاونی، تعاونی فرهنگی آموزشی راه رشد و تعاونی پژوهشی آموزش برگ نو به استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار تشکیل شده است و قصد دارد با فروش کالاهای تعاونی های سوزندوزی در ابعادی وسیع قدمی کوچک در بهبود معیشت این زنان و خانواده هایشان بردارد. سوزندوزی هنر ریشه دار بلوچی است که هر دختری آن را از سنین کودکی می‌آموزد.

یکی از اقداماتی که تاکنون انجام شده بازسازی مدرسه ای در چابهار و پرداخت هزینه درمان یک کودک بوده است.

 

درج دیدگاه