صفحه اصلی تعاون زنان، مسئول تحقق ۳۰ درصد اقتصاد مقاومتی و اشتغال کشور هستند

زنان، مسئول تحقق ۳۰ درصد اقتصاد مقاومتی و اشتغال کشور هستند

دبیر کارگروه زنان روستایی عشایر و مناطق محروم معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: زنان باید برای تحقق سهم ۳۰ درصدی اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید که به آنها سپرده شده ایفای نقش کنند. به گزارش تعاون آنلاین ایرنا در گزارشی به نقل از  پریچهر سلطانی افزود: ایفای نقش زنان در توسعه پایدار، […]

دبیر کارگروه زنان روستایی عشایر و مناطق محروم معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: زنان باید برای تحقق سهم ۳۰ درصدی اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید که به آنها سپرده شده ایفای نقش کنند.

به گزارش تعاون آنلاین ایرنا در گزارشی به نقل از  پریچهر سلطانی افزود: ایفای نقش زنان در توسعه پایدار، مشارکت اجتماعی اقتصادی و سیاسی از جمله موارد مهم است که زنان باید برای تحقق آن گام های اساسی بردارند.

وی تاکید کرد: همچنین در مورد کارآفرینی زنان در صنایع کوچک و شهرک های صنعتی نیز انتظار می رود با توجه به فرصت های ویژه ایجاد شده برای زنان از ورود به این بخش برای تولید و اشتغال تلاش کنند.

مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: کارآفرینی در شهرکهای صنعتی مزیت هایی از جمله کنسرسیوم های صادراتی، آموزش رایگان کارآفرینی و بازاریابی دارد که این موارد یک ظرفیت ویژه برای بانوان است.

وی گفت: در این ارتباط تسهیلات حضور در نمایشگاه ها، مهیا بودن همه زیرساخت ها و وجود کلینیک های مشاوره از جمله مزیت های قابل استفاده برای زنان است.

سلطانی اظهار داشت: در این زمینه از زنان باید با دریافت تسهیلات کم بهره اشتغال روستایی و اشتعال فراگیر رسالت مهم خود را ایفا کنند.

درج دیدگاه