صفحه اصلی تعاون شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان اردبیل راه اندازی شد

شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان اردبیل راه اندازی شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان اردبیل تشکیل و راه‌اندازی شد. به گزارش تعاون آنلاین، ناصر نعمتی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی روند تشکیل شرکت تعاونی سهامی عام در اردبیل اظهار داشت: شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان […]

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان اردبیل تشکیل و راه‌اندازی شد.

به گزارش تعاون آنلاین، ناصر نعمتی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی روند تشکیل شرکت تعاونی سهامی عام در اردبیل اظهار داشت: شانزدهمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان اردبیل تشکیل و راه‌اندازی شده و در این زمینه با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم اقدامات لازم انجام شد.

وی گفت: این شرکت تعاونی در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری اردبیل با سرمایه اولیه پنج میلیارد ریال و با موضوع فعالیت تولیدی، توزیعی، خدمات فنی و مهندسی، مطالعاتی، تحقیقاتی، آموزشی و صادرات و واردات تشکیل شده که تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با حمایت از فعالیت‌های این شرکت زمینه برای رونق آن را فراهم کنیم.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تشکیل تعاونی‌های سهامی عام را راهکار مناسبی برای ساماندهی و مدیریت توزیع کالا در کشور دانست و بیان کرد: در شرایط فعلی کشور تشکیل تعاونی‌های سهامی عام با مشارکت مردم و استفاده از سرمایه‌های اندک آنان، راهکار مناسبی برای ساماندهی و مدیریت توزیع کالا در کشور است.

نعمتی با اشاره به مزایای تعاونی سهامی عام تصریح کرد: بهره‌مندی از تخفیف ۲۵ درصدی در مالیات، ۲۰ درصد حمایت از سوی دولت و مشاوره در راستای ارتقای بهره‌وری و آموزش کارآفرینی از جمله مزایای این تعاونی‌هاست که این شرکت تعاونی نیز از این مزایا برخوردار خواهد شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: این مزایا بر اساس قانون اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ در نظر گرفته شده که از مزایای مهم دیگر تعاونی‌های سهامی عام شرکت در بورس و جلوگیری از تجمیع ثروت است.

وی با اشاره به حمایت از فعالیت‌های تعاونی‌ها در سطح استان اردبیل اظهار کرد:‌ تعاونی‌ها نقش مهم و اساسی در زمینه توسعه اشتغال و نیز تولید دارند که با توجه به این امر باید زمینه را برای رونق فعالیت‌های آنها فراهم کنیم.

درج دیدگاه