صفحه اصلی تعاون ظرفیت ایجاد اشتغال در تعاونی‌ها زیاد است

ظرفیت ایجاد اشتغال در تعاونی‌ها زیاد است

با توجه به شعار سال جاری که حمایت از کالای ایرانی می‌باشد بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون با حمایت از تعاونی‌ها و بنگاه‌های خرد و متوسط نقش مهمی را در ایجاد اشتغال خواهد داشت وی افزود: بانک توسعه تعاون با توجه به رسالت خود از ابتدای سال تاکنون با بررسی مشکلات و موانع طرح‌های اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر به دنبال پیشبرد هر چه‌بهتر این دو طرح مهم است.

بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون با حمایت از تعاونی‌ها و بنگاه‌های خرد و متوسط نقش مهمی را در ایجاد اشتغال خواهد داشت.

به گزارش تعاون آنلاین، عباس نجفی، عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون که در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک توسعه تعاون سخن می‌گفت، با اشاره به رسالت سنگین بانک توسعه تعاون در سال حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال جاری که حمایت از کالای ایرانی می‌باشد بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون با حمایت از تعاونی‌ها و بنگاه‌های خرد و متوسط نقش مهمی را در ایجاد اشتغال خواهد داشت وی افزود: بانک توسعه تعاون با توجه به رسالت خود از ابتدای سال تاکنون با بررسی مشکلات و موانع طرح‌های اشتغال روستایی و اشتغال فراگیر به دنبال پیشبرد هر چه‌بهتر این دو طرح مهم است.

نجفی افزود: فرهنگ‌سازمانی از مقوله‌های مهمی است که برای رشد و اعتلای سازمان باید پیگیر ارتقاء آن باشیم، در این راه افزایش میزان رضایت شغلی کارکنان حائز اهمیت است که تأثیر مستقیم بر موفقیت سازمان دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت بحث نشان اعتباری و «برندینگ» در ایجاد علقه میان بانک و مشتری گفت: با اعتلای برندینگ همچنین می‌توانیم میزان احساس مسئولیت در میان کارکنان را اعتلا بخشیم.

وی همچنین اشارات مهمی را در خصوص پیاده‌سازی قانون خدمات کشوری و راه‌اندازی فاز یک مرکز داده بحرانی بیان داشت.

درج دیدگاه