صفحه اصلی تعاون اخبار متقاضیان مسکن مهر دوباره ثبت نام کنند

متقاضیان مسکن مهر دوباره ثبت نام کنند

مسکن مهر پولشان را بگیرند دوباره ثبت نام کنند
مسکن مهر

تعاون آنلاین – مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: متقاضیان مسکن مهر می توانند با دریافت پول خود از تعاونی ها، دوباره ثبت نام کنند.

طاهری افزود: ساخت ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند از سال ۸۸ شروع شد که تاکنون حدود ۵۳ هزار واحد آن را تحویل دادیم.
مدیر عامل شهر جدید پرند تصرح کرد: مسکن ارزان قیمت اساس کار مسکن مهر بود که جانمایی نامناسب، باعث افزایش قیمت مسکن شد.
مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: برای اینکه شرایط زندگی را برای ساکنان مهیا کنیم در آماده سازی محوطه سازی، سقف آورده متقاضیان را به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رساندیم و بقیه هزینه ها را دولت تامین کرد.

طاهری تاکید کرد: اواخر سال ۹۳ و اوایل ۹۴ قیمت مسکن مهر شهر جدید پرند را نهایی کردیم و با پیمانکاران اتمام حجت شد تا به دنبال افزایش قیمت ها نباشند.

او گفت: از ۲۵ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده در شهر جدید پرند ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد آن دارای متقاضی موثر با پیشرفت ۷۵ درصدی است که تا پایان دولت یازدهم با همکاری سایر دستگاههای ذیربط تکمیل خواهد شد.

او افزود: با توجه به افزایش تسهیلات وام از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان،  آورده مردم افزایش یافت که به تکمیل پروژه ها منجر خواهد شد.

طاهری گفت: با توجه به اینکه ۷۰ درصد پیمانکاران، قرارداد با بانک مسکن دارند و تسهیلات جذب کردند، موظف هستند براساس جدول زمانبندی واحدها را تحویل دهند.

مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی هستند که با برداشتن شرایط ۴ گانه، شرایط را برای متقاضیان سهل کردیم.

اوبا اشاره به پیشرفت ۴۰ درصدی واحدهای فاقد متقاضی گفت: پروژه ها از ۴۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تعاونی ها و ارگانهایی که نیاز به واحد مسکونی دارند ، همکاری می کنیم.

طاهری افزود: براساس دستور وزیر راه، واحدهای مسکن مهر را پس از تکمیل تامین آب، برق و فاضلاب تحویل می دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، او گفت: واحدها با امکانات کامل تحویل متقاضیان می شود و ۴۸ ساعت بعد از سکونت متقاضیان ، انشعاب گاز نیز نصب می شود.

مدیر عامل شهر جدید پرندگفت: در ابتدای ۹۵ افراد خوش حساب با افراد بد حساب جابه جا شدند که سرعت تحویل را افزایش داد.

او افزود: ساخت فرهنگسرا در شرح وظایف ما نیست اما ما اقدام به ساخت کردیم و زمین رایگان به دستگاهها برای ساخت می دهیم به طوری که ۳ فاز بهداشت و کلینک تخصصی در پرند ساخته شده است.

درج دیدگاه