صفحه اصلی تعاون نقش بخش خدمات در توسعه اقتصادی خوزستان مغفول مانده است

نقش بخش خدمات در توسعه اقتصادی خوزستان مغفول مانده است

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: نقش بخش خدمات در توسعه اقتصادی خوزستان مغفول مانده است. به گزارش  تعاون آنلاین رضا میرانی در حاشیه بازدید از طرح بزرگ کلینیک خودرویی کارون اهواز گفت: بخش خدمات می‌تواند در صورت جدی گرفته شدن از سوی سرمایه‌گذاران نقش مهمی در توسعه اقتصادی […]

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: نقش بخش خدمات در توسعه اقتصادی خوزستان مغفول مانده است.

به گزارش  تعاون آنلاین رضا میرانی در حاشیه بازدید از طرح بزرگ کلینیک خودرویی کارون اهواز گفت: بخش خدمات می‌تواند در صورت جدی گرفته شدن از سوی سرمایه‌گذاران نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان داشته باشد.

وی افزود: ظرفیت بالا و قابلیت‌های فراوان در بخش‌های مختلف، خوزستان را به یک منطقه ویژه برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است؛ به گونه‌ای که در استان اتباع بیش از ۹۰ کشور مختلف مشغول به کار هستند.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: وجود مرزهای آبی، بنادر و مناطق آزاد، مرز مشترک زمینی با کشورهای همسایه، خوزستان را به قطبی برای سرمایه‌گذاری مطمئن تبدیل کرده است. با توجه به این‌که اقتصاد غالب در خوزستان، دولتی است باید افرادی را که تمایل دارند در بخش‌های خصوصی و غیر دولتی سرمایه‌گذاری کنند، تشویق و حمایت کرد.

میرانی عنوان کرد: خوزستان به دلیل وجود صنایع عظیم و مادر و همچنین وجود زمین‌های حاصلخیز و آب‌های روان، استانی صنعتی و کشاورزی محسوب می‌شود و بیشتر فعالیت سرمایه‌گذاران در بخش‌های صنعتی و کشاورزی بوده و در نتیجه بخش خدمات مغفول مانده است.

وی بخش خدمات را در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه یکی از بخش‌های پررونق جهت اشتغالزایی دانست و گفت: حضور در میان سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در بخش خصوصی می‌تواند این عزیزان را دلگرم کند تا دولت را حامی خود بدانند. دولت مصمم است توان خود را برای حمایت از بخش خصوصی به کار گیرد و در این راه بسته‌های حمایتی خوبی مانند مشوق‌های بیمه‌ای برای این بخش در نظر گرفته شده است.

درج دیدگاه