صفحه اصلی تعاون اخبار دیدار مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان با نماینده منتخب مردم...

دیدار مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی سمنان با نماینده منتخب مردم شاهرود و میامی

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان باتفاق معاونین خود با حسینی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر نماینده دیدار کرد. در این دیدار اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک سال نو و حسن انتخاب دکتر حسینی از سوی مردم […]

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان باتفاق معاونین خود با حسینی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر نماینده دیدار کرد.

در این دیدار اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک سال نو و حسن انتخاب دکتر حسینی از سوی مردم شریف شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: ادارات تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سطح استان سمنان با تمام توان و امکانات خود در خدمت مردم و نماینده منتخب آنان خواهند بود.

دکتر غنیان همچنین به تشریح حوزه کار و ماموریت ها و برنامه های اداره کل در حوزه های مختلف از جمله توسعه و ترویج بخش تعاون و تشکیل تعاونیهای فراگیر و طرح کارآفرینی تکاپو و آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای به متقاضیان جویای کار اشاره نمود.

در ادامه دکتر حسینی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از حضور با شکوه مردم درانتخابات اخیر بر تعامل و همکاری مستمر با همه مدیران اشاره نمود و آمادگی خود را در خصوص حمایت از برنامه های پیشنهادی دستگاهها خصوصا” حوزه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با توجه به گستردگی ماموریتها و جامعه مخاطب در جهت توسعه استان و حوزه انتخابیه شهرستان شاهرود و میامی اعلام نمود.

وی با اشاره به منویات ده گانه مقام معظم رهبری در تعیین شعار سال گفت: یکی از توصیه های معظم له احیاء تولید داخلی است که در شهرستان شاهرود باید به آن توجه نمود چرا که این شهرستان از لحاظ نیروی انسانی و استعداد توانمندی های بسیار دارد و همچنین شاهرود از لحاظ گردشگری ، کشاورزی ، فرهنگی و … ظرفیت های بیشماری برای توسعه دارد که باید در راه توسعه این عوامل با همکاری و همدلی همه دستگاهها گامهای موثر برداشت.

 

درج دیدگاه