صفحه اصلی تعاون اخبار حسینی: مدیریت مشارکتی،افزایش بهره‌وری و گسترش فعالیت‌های بخش تعاون

حسینی: مدیریت مشارکتی،افزایش بهره‌وری و گسترش فعالیت‌های بخش تعاون

همایش آموزش همکاران ستادی و استانی حوزه تعاون منطقه جنوب شرق کشور (استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و یزد) با حضور مشاور معاونت امور تعاون و مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به میزبانی استان کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم برگزار شد. حسینی مشاور معاونت امور تعاون با تأکید […]

همایش آموزش همکاران ستادی و استانی حوزه تعاون منطقه جنوب شرق کشور (استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و یزد) با حضور مشاور معاونت امور تعاون و مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به میزبانی استان کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم برگزار شد.
حسینی مشاور معاونت امور تعاون با تأکید بر ارائه پیشنهادات کاربردی مدیران تعاون در راستای راهبردهای طرح تحول بخش تعاون گفت: ترویج فرهنگ تعاون، توسعه مدیریت و توانمندسازی منابع انسانی تعاونی‌ها، تحکیم تعاملات شبکه‌ای، تقویت همکاری‌های بین دستگاهی، تأمین منابع مالی و مشوق‌ها، توسعه بازار و برند تعاونی و تعمیم نظارت بر تعاونی‌ها، راهبردهای هفت‌گانه طرح تحول بخش تعاون هستند و ضرورت دارد پیشنهادات ارائه‌شده از سوی مدیران بخش تعاون همسو با این راهبردها باشد.
وی با اشاره به اهمیت مدیریت مشارکتی در بخش تعاون، گفت: مدیریت و ترویج فضای مشارکتی در بخش تعاون اهمیت بالایی در توسعه کمی و کیفی، افزایش بهره‌وری و گسترش فعالیت‌های این بخش دارد.
الله نظر شه بخش معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی (مدیر تعاون) استان سیستان و بلوچستان نیز در حاشیه این همایش با اشاره به ارتقای جایگاه بخش تعاون، بیان داشت: برگزاری جلسات منظم شورای راهبری با حضور فعال مدیران کل، معاونین تعاون ادارات کل تأثیر بسزایی در ارتقای فعالیت‌ها و جایگاه بخش تعاون دارد.
شه بخش با اشاره به عملیاتی کردن برنامه‌های تحولی پیش‌بینی‌شده برای ارتقای جایگاه بخش تعاون و راهبردهای هفت‌گانه، افزود: عملیاتی کردن این برنامه‌ها و اهداف که مورد تأکید مقام عالی وزارت و معاونت محترم امور تعاون وزارت متبوع است به ما در دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری کمک می‌کند.

منبع:روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان

درج دیدگاه