صفحه اصلی تعاون اخبار یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران برگزار شد: تجلیل از تعاونی...

یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران برگزار شد: تجلیل از تعاونی های برتر استان تهران

یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران برگزار شد: تجلیل از تعاونی های برتر استان تهران تعاون آنلاین – یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران با حضور مسئولان استانی و جمعی از تعاونگران برتر این استان برگزار شد. در این مراسم از تعاونی های برتر که با نظر کمیته داوری استان تهران برگزیده شده بودند […]

یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران برگزار شد: تجلیل از تعاونی های برتر استان تهران

تعاون آنلاین – یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران با حضور مسئولان استانی و جمعی از تعاونگران برتر این استان برگزار شد. در این مراسم از تعاونی های برتر که با نظر کمیته داوری استان تهران برگزیده شده بودند تجلیل به عمل آمد. فهرست تعاونی های برتر استان تهران به قرار زیر است.

 

نام تعاونی گرایش شهرستان نام مدیر
پویندگان نوین کیان دانش بنیان تهران مینو طاهری
پویندگان برکت کشاورزی ورامین احمد علی شیرکوند
باریم سولفات ایران صنعتی پاکدشت محمد کاظم سخایی
۴۲۸ شن و ماسه معدنی پاکدشت نصرت الله پازوکی
پیشتازان آیین زندگی خدماتی تهران مهرانگیز میکاییلی
اعضای انجمن مدیران کارتن و ورق تامین نیاز تولید کنندگان تهران رسول طهماسبی
مینی بوسرانی ورامین حمل و نقل ورامین سید داود افتخاری
اعتبار کارکنان بیمه ایران اعتبار تهران محمد حیدری
گوهر صدف دریا زنان تهران آسیه انصاری
مسکن خیر اندیشان مسکن تهران علی یار رمضان خانی
مصرف صنایع شیمیایی پارچین مصرف پاکدشت ابراهیم ریحانی پور
گل نگار بهارستان فراگیر ملی بهارستان سید سجاد زمانی
سراجان تامین نیاز صنوف خدماتی تهران محمود طالب الفخر
بنفشه بافت شهریار فرش دستباف شهریار مریم سبک روی
دهیاری شهریار دهیاری شهریار احمد علی میر
دهیاری های بخش مرکزی ملارد عمرانی ملارد یاسر عبادی
توسعه و عمران اسلامشهر توسعه و عمران شهرستانی اسلامشهر ابوالفضل نصرت آبادی
سهام عدالت شهرستان ورامین سهام عدالت ورامین محمد پارسافر
اتحادیه تدبیر و امید اتحادیه تهران میکاییل باقری

 

 

 

اسامی تعاونی های برگزیده استان تهران در یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران

 

نام تعاونی گرایش شهرستان نام مدیر
رنگ و رزین الوان صنعتی تهران مهدی علیخانزاده
راه رشد خدمات آموزشی تهران آناهیتا اصلاح پذیر
مهدیس وارنا کشاورزی – پرورش شترمرغ ورامین بهروز رضایی
خورشید هفت آسمان مشاغل خانگی پاکدشت آزاده کریمی
پارت اقلیم کرد تولیدی – بازرگانی تهران حامد پرنیان راد
ندای به آوران حمل و نقل شهری تهران کریم کرمی
چشم پزشکی نگاه عارف خدمات بهداشتی و درمانی تهران دکتر سیامک بلالی
ادیشه پژوهان شریف دانش بنیان تهران سعید قاسم زاده
مهر ۱ اندیشه شهریار مسکن شهریار نصیر زاهدی

 

درج دیدگاه