صفحه اصلی منهای تعاون خبر روز نوبخت:دولت ۱۰هزار میلیاردریال برای تکمیل واحدهای مسکن مهراختصاص داد

نوبخت:دولت ۱۰هزار میلیاردریال برای تکمیل واحدهای مسکن مهراختصاص داد

تعاون آنلاین – محمدباقر نوبخت چهارشنبه در پایان سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان البرز اظهار کرد که بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان البرز اختصاص می یابد. رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین با اشاره به اقدامات دولت برای تقویت بخش کشاورزی […]

تعاون آنلاین – محمدباقر نوبخت چهارشنبه در پایان سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان البرز اظهار کرد که بخشی از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان البرز اختصاص می یابد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین با اشاره به اقدامات دولت برای تقویت بخش کشاورزی و سلامت نیز گفت:‌ امسال ۱۴۷هزار میلیارد ریال برای تقویت بخش کشاورزی به خصوص تولید محصولاتی چون گندم اختصاص داده شده و ۱۰هزار میلیارد ریال نیز برای بخش سلامت پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا، نوبخت همچنین در جریان مصاحبه پایانی رئیس جمهوری در سفر به استان البرز اعلام کرد که ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریال نیز برای تکمیل آزادراه تهران – شمال اختصاص خواهد یافت.
رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید روز چهارشنبه در آخرین سفر از دور اول سفرهای استانی به استان البرز آمدند و در جریا این سفر حدود ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای بخش های مختلف این استان اختصاص دادند که این اعتبار می تواند حرکتی پرشتاب در البرز برای حرکت به سمت رشد و توسعه را فراهم آورد.

درج دیدگاه