صفحه اصلی تعاون اخبار پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها برگزار می شود

پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها برگزار می شود

تعاون آنلاین – پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد نوآوری و تحول در مدیریت و بهره وری تعاونی ها، سه شنبه هفته جاری (دوم آذرماه) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود. هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تعالی […]

تعاون آنلاین – پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد نوآوری و تحول در مدیریت و بهره وری تعاونی ها، سه شنبه هفته جاری (دوم آذرماه) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها، تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی و تعاونی های سرآمد در حوزه تعالی مدیریت تعاون است.
در این همایش، دو نشست تخصصی با حضور کارشناسان و صاحبنظران بهره وری و تعالی مدیریت برگزار می شود و از کتاب مشاهیر بخش تعاونی کشور رونمایی خواهد شد.
هم اکنون سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور پنج تا ۶ درصد است که قرار بود در برنامه پنجساله پنجم توسعه سهم این بخش به ۲۵درصد برسد که این امر محقق نشد.
لایحه برنامه پنجساله ششم توسعه کشور، دیدگاه بلند پروازانه ای به افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور ندارد و سهم ۱۰درصدی را برای بخش تعاون در اقتصاد کشور در نظر گرفته است.
تعاون از جمله قابلیت هایی است که می تواند نه تنها در تحقق اقتصاد مقاومتی بلکه برای بکارگیری نیروهای وسیعی در جامعه اشتغال بالایی رقم بزند.

ایرنا

درج دیدگاه