صفحه اصلی تعاون استان ها ۲۰ هزار تن محصول از گوجه کاران استان بوشهر خریداری شد

۲۰ هزار تن محصول از گوجه کاران استان بوشهر خریداری شد

تعاون آنلاین – مدیر سازمان تعاون روستایی استان بوشهر گفت: در راستای خرید حمایتی محصول از گوجه کاران استان بوشهر ۲۰ هزار و ۳۹۰ تن محصول از کشاورزان استان بوشهر خریداری شد.

علی قنبری با اشاره به نقش مهم سازمان تعاون روستایی در حمایت از کشاورزان اظهار داشت: برای جلوگیری از خسارت به کشاورزان در مواقع بحرانی این سازمان بر اساس تصمیمات اتخاذ شده به یاری کشاورزی می‌شتابد و محصولات آنها را خریداری می‌کند.

وی با اشاره به آغاز اجرای طرح  خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان گفت: خرید حمایتی گوجه‌فرنگی از کشاورزان استان بوشهر از اوایل دی‌ماه امسال آغاز شده که در این رابطه شش مرکز خرید در شهرستان‌های استان بوشهر راه‌اندازی شده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان بوشهر با بیان اینکه مرکز خرید حمایتی گوجه فرنگی در دشتستان، دشتی، دیر، کنگان، عسلویه و جم راه‌اندازی شده افزود: گوجه فرنگی غیر از محصول درجه یک برای خارج از استان هر کیلوگرم ۴۰۰ تومان خریداری می‌شود و این در حالی است که هزینه حمل محصول خریداری شده به خارج از استان بوشهر پرداخت می‌شود.

به گزارش تسنیم، قنبری با بیان اینکه قیمت خرید محصول  برای کارخانه‌های داخل استان بوشهر ۳ هزار و ۳۰۰ ریال برای هر کیلوگرم تعیین شده افزود:  محصول گوجه فرنگی که در داخل استان بوشهر به‌صورت فله در اختیار کارخانه‌های رب گوجه فرنگی استان بوشهر قرار می‌گیرد هزینه سبد و حمل بار ندارد و به قیمت سه هزار و ۳۰۰ ریال از گوجه کاران خریداری  می‌شود.

وی با اشاره به خرید  بیش از ۲۰ هزار تن محصول از گوجه‌کاران استان بوشهر  گفت: در راستای خرید حمایتی محصول از گوجه‌کاران استان بوشهر در ۲۵ روز گذشته ۲۰ هزار و ۳۹۰ تن محصول غیر از درجه یک از کشاورزان استان بوشهر خریداری شد.

درج دیدگاه