صفحه اصلی تعاون استان ها ۳۵ هزار نفر ساعت آموزش ویژه بخش تعاون

در استان گیلان

۳۵ هزار نفر ساعت آموزش ویژه بخش تعاون

تعاون آنلاین – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : تاکنون بالغ بر ۳۵۰۰۰ نفر ساعت آموزش ویژه بخش تعاون برگزار گردیده است.

محمود ایزددوست مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان ضمن بیان این مطلب افزود : بدلیل برخی از محدودیت ها در ۶ ماهه اول سالجاری امکان ارائه این آموزش ها وجود نداشت و عملاً این آموزش ها از مهر ماه سال جاری شروع شدند .

وی در ادامه افزود بدلیل اینکه وزارت متبوع برنامه عملیاتی این اداره کل در بخش آموزش تعاون را از ۳۵۰۰۰  به ۴۸۵۰۰ نفر ساعت افزایش داده است ، تمام تلاش من و همکاران ، تحقق برنامه جدید ابلاغی است این در حالیست که برنامه ابلاغی قبلی عملاً محقق شده است .

به گزارش گیل خبر، وی در پایان اعلام کرد این آموزش ها در سه بخش حقوقی ، مدیریتی و مهارتی به مدیران ، بازرسان، اعضا و شاغلین تعاونی ها ارائه می گردد .

از نکات بارز و قابل توجه آموزش های امسال ، سوق دادن پودمان های آموزشی به سمت کاربردی ، مدیریتی و مهارتی منجمله: تجارت الکترونیکی، مدیریت تبلیغات، بازاریابی و مدیریت بازار و حسابداری به منظور افزایش قدرت رقابت پذیری تشکلهای تعاونی فعال است که با استقبال مدیران تعاونی ها نیز مواجه شده است .

درج دیدگاه