صفحه اصلی تعاون استان ها بهره برداری از تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی چابهار

بهره برداری از تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی چابهار

فولاد مهر سهند لوله و پروفیل فولادیBY>¯

تعاون آنلاین – تعاونی تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی چابهار تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. این تعاونی در زمینه ی تولید لوله های خطوط گاز با مزیت صادرات محور فعالیت خواهد کرد.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این طرح در حال حاضر از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده است گفت: با بهره برداری از این طرح، برای ۲۵۰ نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

الله نظر شه بخش افزود: ظرفیت تولید این تعاونی سالیانه ۳۶ هزار تن پروفیل است که با مشارکت ۵۰ درصدی بخش خصوصی و بانک توسعه تعاون در حال احداث است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان هم گفت: برای تکمیل و راه اندازی مجتمع تولیدی لوله و پروفیل مقاطع فولادی چابهار بیش از ۸۰ میلیارد اعتبار توسط این بانک تخصیص یافت.

ریگی با تاکید بر اینکه ۷۰ میلیارد از این اعتبارات بصورت بخش ثابت و ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آن بصورت سرمایه در گردش به این طرح اختصاص یافته است گفت: تاکنون ۲۳ میلیارد ریال از اعتبار بخش ثابت پرداخت شده و مابقی آن نیز در حین اجرای طرح پرداخت خواهد شد.

درج دیدگاه