صفحه اصلی تعاون اخبار فرصت های همکاری بخش تعاون در ۵ کشور شناسایی شد

معاون بین الملل اتاق تعاون:

فرصت های همکاری بخش تعاون در ۵ کشور شناسایی شد

تعاون آنلاین – نشست مشترک نمایندگان اتاق تعاون ایران و فعالان این بخش با هدف بررسی فرصت های سرمایه گذاری تعاون در ۵ کشور بررسی و برنامه های این رکن اقتصادی در حوزه بین الملل برای سال ۹۶ اعلام شد.

علیرضا قراگوزلو در جلسه هم اندیشی معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری در پنج کشور مالزی، چین، کره جنوبی، ژاپن و سنگاپور گفت: با همکاری و هماهنگی اتاق تعاون ایران و سازمان جذب سرمایه‌گذاری خارجی فهرستی از کشورها تهیه شده  و قرار است فرصت های سرمایه گذاری دراین کشور ها بررسی و معرفی شوند.

وی افزود: اتاق تعاون تلاش می کند در سازمان جذب سرمایه گذاری خارجی نماینده داشته باشد تا بتوانیم فرصت های سرمایه گذاری در ایران را از این کانال هم معرفی کنیم.

معاون امور بین الملل اتاق تعاون ایران با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه روابط دوجانبه با کشورهای کره، مالزی، چین، هند، روسیه، عمان، عراق و افغانستان در سال ۹۶ به برنامه های بخش تعاون در حوزه بین الملل در سال آینده اشاره کرد و گفت: این معاونت برنامه های مشخص و مدونی را برای سال ۹۶ تهیه کرده است و اهم این سرفصل ها شامل، هویت سازمانی در فضای بین‌الملل، روابط دوجانبه، نقش بهتر اتاق تعاون در  ICA (اتحادیه جهانی تعاون)، مقدمات اجلاس در سال ۲۰۱۸، تشکیل کنسرسیوم های صادراتی و در نهایت شناسایی تعاونی های برتر از نگاه بین الملل است.

به گزارش اتاق تعاون ایران، در این جلسه پتانسیل های سرمایه گذاری در ۵ کشور مالزی، چین، کره جنوبی، ژاپن و سنگاپور معرفی شد.

بر اساس این گزارش، این نشست با حضور معاون بین الملل اتاق تعاون، نمایندگان اتاق های تعاون سراسر کشور و مدیران عامل اتحادیه ها در محل اتاق تعاون ایران برگزار شد.

درج دیدگاه