صفحه اصلی تعاون اخبار برگزاری جلسه رفع معضل بیکاری

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل تعاون استان سمنان:

برگزاری جلسه رفع معضل بیکاری

تدوین برنامه ی هفت گانه برای رفع معضل بیکاری در شهرستان سرخه

جلسه هم‌اندیشی بررسی وضعیت اشتغال و رفع معضل بیکاری شهرستان سرخه با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیریت کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سرخه، در حضور کارشناسان این حوزه در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرخه برگزار شد.

در این جلسه، الهی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه اظهار کرد: این اداره از ابتدای سال جاری با تدوین برنامه‌ای هفت‌گانه، درصدد رفع معضل بیکاری از طریق ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان است و تحقق این امر مستلزم همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواهد بود.

وی افزود: یکی از این برنامه‌های هفتگانه، همکاری و هماهنگی با دستگاه‌های حمایتی نظیر کمیته امداد، بهزیستی، بسیج و… بوده و استفاده از ظرفیت‌های این دستگاه‌ها در جهت ایجاد خوداشتغالی و کارآفرینی برای جامعه هدف ماست.

عبدالهی، مدیر کمیته امداد شهرستان سرخه نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت‌های اثربخش اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اضافه نمود: کمیته امداد شهرستان سرخه در جهت رفع مشکل بیکاری، تعامل هدفمندی برای افراد تحت پوشش و افراد نیازمند بیکار واجد شرایط را شروع کرده است.

درج دیدگاه