صفحه اصلی تعاون اخبار تبیین گفتمان تعاون در صدا و سیما

در نشست مشترک سید حمید کلانتری و عبدالعلی علی‌عسکری توافق شد؛

تبیین گفتمان تعاون در صدا و سیما

10539

در جلسه ای با حضور سید حمید کلانتری و رئیس سازمان صدا و سیما ضمن بررسی نقش و جایگاه بخش تعاون در پیشبرد اهداف دولت از جمله ایجاد اشتغال و کاهش فقر ، زمینه های همکاری مشترک بررسی شد.

در این جلسه که روز یکشنبه مورخ ۱۵/۰۵/۹۶ در محل دفتر عسکری آزاد برگزار شد، بر لزوم مساعدت صدا و سیما در معرفی بیش از پیش کارکردهای بخش تعاون تاکید شد.
در این جلسه همچنین مقرر گردید در راستای اجرای بند ۳  ماده ۷۱ قانون تعاون؛ زمینه تولید و پخش برنامه های مرتبط با بخش تعاون از سیمای کشور در جلسات آتی مورد بررسی قرار گیرد.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارآفرینان  با کارکرد‌‌های بخش تعاون با هدف ایجاد اشتغال و تسهیلگری در مسیر شکل گیری نهضت تعاون در کشور را از جمله اهداف همکاری وزارت تعاون با سازمان صدا و سیما دانست و ابراز امیدواری کرد که بزودی این توافق شکل اجرایی پیدا کند.
معرفی طرح روستاتعاون و سایر برنامه های بخش تعاون در جامعه، معرفی نظرات مقامات وصاحب نظران و همچنین کمک به توسعه پردازی نظریه اقتصاد تعاونی از جمله مواردی است که صدا و سیما می تواند نقش موثری در آن داشته باشد.

درج دیدگاه