صفحه اصلی تعاون اخبار ۱۰هزار روستا تا پایان دولت دوازدهم مجهز به شرکت تعاونی می شوند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز درحاشیه برگزاری همایش تقدیر از تعاونی های منتخب دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر

۱۰هزار روستا تا پایان دولت دوازدهم مجهز به شرکت تعاونی می شوند.

کلانتری جشن

سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درحاشیه برگزاری همایش تقدیر از تعاونی های منتخب دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر، گفت:۱۰هزار روستا تا پایان دولت دوازدهم مجهز به شرکت تعاونی می شوند. وی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی اشتغال و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، این طرح با هدف اشتغال زایی […]

سید حمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درحاشیه برگزاری همایش تقدیر از تعاونی های منتخب دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر، گفت:۱۰هزار روستا تا پایان دولت دوازدهم مجهز به شرکت تعاونی می شوند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی اشتغال و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، این طرح با هدف اشتغال زایی برای روستائیان سراسر کشور هم اکنون در حال اجراست.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح روستا تعاون ۶۵ هزار شغل در روستاهای کشور ایجاد می شود، خاطرنشان کرد: تاکنون با همکاری سازمان برنامه و بودجه ۷۰۰ روستا برای اجرای این طرح شناسایی شده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاونی ها با اشاره به رشد خوب صادرات شرکت های تعاونی، افزود: صادرات شرکتهای تعاونی در سال گذشته ۲.۱ میلیارد دلار بود که می کوشیم با تقویت آنها این رقم به سه میلیارد دلار افزایش یابد.

وی با بیان اینکه تعاونی های تشکیل شده در سال جاری کارشان صادراتی نیست، تصریح کرد: به دلیل وجود اهمیت صادرات در حوزه تعاون همایشی در روز سه شنبه با حضور ۱۰۰ تعاونی برتر صادراتی که بین یک میلیون دلار تا ۵۰ میلیون دلار صادرات دارد، برگزار می شود.

کلانتری همچنین باتاکید بر مردمی کردن اقتصاد کشور، تصریح کرد: با مردمی کردن اقتصاد، مردم می توانند در تصمیم گیریهای اقتصادی همکاری و مشارکت داشته باشند

درج دیدگاه