صفحه اصلی تعاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: اجرای طرح...

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: اجرای طرح «روستا تعاون» در سه روستای گلستان

طرح روستا تعاون در سه روستای «عطا آباد اق قلا»، «وامنان آزادشهر» و «راو کلاله» اجرا شده است

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از اجرایی شدن طرح «روستا تعاون» در سه روستای گلستان خبر داد.

به گزارش تعاون آنلاین، سعید مازندرانی با بیان این مطلب افزود: جلسه توجیهی طرح روستا تعاون برای دهیاران و شوراهای غرب گرگان در حضور نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گرگان، بخشدار مرکزی گرگان و همچنین اقای کلانتری معاون وزیر در امور تعاون برگزار شد.

وی با بیان اینکه طرح روستا تعاون در سه روستای «عطا آباد اق قلا»، «وامنان آزادشهر» و «راو کلاله» اجرا شده است، افزود: از طرح روستا تعاون در روستای عطا آباد اق قلا با فعالیت بر اساس زنجیره تولید از تهیه مواد اولیه، تولید، و فروش تحت عنوان تامین نیاز تولید کنندگان مبل بازدید به عمل آمد.

مازندرانی ادامه داد: مشخص کردن روستاهای هدف با اعمال نظر فرمانداران در شورای برنامه ریزی شهرستان ها و تصویب در کمیته انسانی به تعداد ۲۸ روستاانجام شده است.

وی گفت: انتخاب ۱۸ روستا در کمیته استانی و ارسال به وزارت متبوع بر اساس تعاونی های موجود، ثبت شده و مصوب شورای برنامه ریزی شهرستان ها از سوی فرمانداران اعلام و انجام شد.

مازندرانی گفت: جلسه توجیهی با تمام فرماندهان بسیج شهرستان ها و بسیج سازندگی انجام شده تا بتوان از ظرفیت آن ها در طرح روستا تعاون استفاده کرد. لازم به ذکر است طرح روستا تعاون در روستای وامنان آزادشهر به شکل متمرکز در هفته تعاون افتتاح شد.

درج دیدگاه