صفحه اصلی تعاون خبر مهم برای سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری،پرداخت سپرده های تعاونی...

خبر مهم برای سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری،پرداخت سپرده های تعاونی وحدت از فردا

شعب موسسه اعتباری ملل از روز شنبه یازدهم آذرماه پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومانی به سپرده‌گذاران تعاونی وحدت که مانده سپرده‌هایشان بیش از این رقم است را آغاز می‌کنند. به گزارش تعاون آنلاین؛ این اقدام بخشی از پروژه سالم سازی فضای پولی کشور و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری فاقد مجوز از بانک مرکزی است […]

شعب موسسه اعتباری ملل از روز شنبه یازدهم آذرماه پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومانی به سپرده‌گذاران تعاونی وحدت که مانده سپرده‌هایشان بیش از این رقم است را آغاز می‌کنند.
به گزارش تعاون آنلاین؛ این اقدام بخشی از پروژه سالم سازی فضای پولی کشور و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری فاقد مجوز از بانک مرکزی است .
بر این اساس در حالی که موسسه ملل پرداخت سپرده‌های کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت را از روز چهارم آذرماه آغاز کرده است، مجوز پرداخت حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان به اشخاصی که مانده سپرده‌های آن‌ها بیش از این رقم بوده نیز از سوی مراجع ذی‌صلاح ابلاغ شده است.
بر این اساس سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت(آرمان) که مبلغ سپرده آنها بیش از۱۰۰ میلیون تومان است از فردا مطابق برنامه زمانبندی می‌توانند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی و دفترچه حساب یا گواهی سپرده به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه کنند.
بنابراین همزمان دو اقدام طی روزهای آینده در موسسه ملل انجام خواهد شد و افرادی که سپرده آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان است کل مطالبات و افرادی که سپرده آنها بیشتر از این رقم است تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را دریافت خواهند کرد.
لازم به ذکر است، موسسه ملل از سپرده‌گذاران خواسته است که برای جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در انجام کار صرفا در تاریخ های تعیین شده به شعب این موسسه مراجعه و همکاری لازم را با کارکنان شعب جهت تسریع در احراز هویت و سایر اقدامات مربوط به عمل آورند.
همچنین دو شماره تلفن ۸۸۶۲۰۷۷۱ و ۸۸۶۲۰۷۷۹ – ۰۲۱ برای پاسخ به ابهامات احتمالی از سوی موسسه ملل اعلام شده است که سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت می‌توانند از ساعت ۸ لغایت ۱۴ با این شماره‌ها تماس بگیرند.
جدول زمانی پرداخت سپرده‌های زیر یک میلیارد ریال به این شرح اعلام شده است:

تعاونی 2

تعاونی 1

 

درج دیدگاه