صفحه اصلی تعاون دبیرخانۀ توسعۀ مدرسۀ تعاونی دور دوم کارگاه ارتقای کسب‌وکار محلی را برگزار...

دبیرخانۀ توسعۀ مدرسۀ تعاونی دور دوم کارگاه ارتقای کسب‌وکار محلی را برگزار می‌کند برگزاری کارگاه ارتقای کسب و کار محلی در چابهار

دبیرخانۀ توسعۀ مدرسۀ تعاونی با همکاری تعاونی فرهنگی-آموزشی راه رشد، هتل ساحلی ونوس، منطقه آزاد چابهار و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان چابهار دور دوم کارگاه ارتقای کسب و کار محلی را برگزار می‌کند و این کارگاه‌ از ۲۷ الی ۲۹ آذرماه در شهر چابهار برگزار می‌شود.

 

دبیرخانۀ توسعۀ مدرسۀ تعاونی با همکاری تعاونی فرهنگی-آموزشی راه رشد، هتل ساحلی ونوس، منطقه آزاد چابهار و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان چابهار دور دوم کارگاه ارتقای کسب و کار محلی را برگزار می‌کند و این کارگاه‌ از ۲۷ الی  ۲۹ آذرماه در شهر چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش تعاون آنلاین، اهداف عمدۀ کارگاه‌های ارتقای کسب‌وکار که در دو حوزۀ گردشگری و صنایع دستی برگزار می‌شود، شناسایی ظرفیت‌های بومی برای ایجاد کسب‌وکارهای محلی، آموزش افراد محلی علاقه‌مند به فعالیت در حوزۀ گردشگری به عنوان راهنما و ارتقای کار سوزان‌دوزان محلی برای حضور در بازارهای ملی و بین‌المللی از دیگر اهداف این دورۀ آموزشی عنوان شده است.

این کارگاه سه روزه در ادامه اولین دور از سلسله کارگاه‌های آموزشی بلند مدتی است که قرار است برای شناسایی و گسترش ظرفیت‌های محلی در ایجاد اشتغال و درآمدزایی در استان سیستان و بلوچستان، به ویژه شهرستان چابهار برگزار شود.

گفتنی است دور اول این کارگاه ها با حمایت همه جانبه هتل ساحلی ونوس در ۲۲ و ۲۳ مهرماه در همین هتل برگزار گردید که با استقبال گسترده علاقمندان مواجه شد.

درج دیدگاه