صفحه اصلی تعاون ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان مرکزی پرداخت شد

۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی پارسال به متقاضیان این بخش در استان پرداخت شد. به گزارش تعاون انلاین،«محمد تقی آبایی » افزود: اعتبار ابلاغی تسهیلات مشاغل خانگی، استان مرکزی در سال گذشته ۱۴۵ میلیارد ریال بود که ۱۳۰ میلیارد ریال آن تخصیص یافت. وی بیان […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی پارسال به متقاضیان این بخش در استان پرداخت شد.

به گزارش تعاون انلاین،«محمد تقی آبایی » افزود: اعتبار ابلاغی تسهیلات مشاغل خانگی، استان مرکزی در سال گذشته ۱۴۵ میلیارد ریال بود که ۱۳۰ میلیارد ریال آن تخصیص یافت.

وی بیان کرد: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی این استان با عاملیت چهار بانک ملی، تجارت، صادرات و توسعه تعاون بود که تا پایان سال گذشته به جز بانک صادرات بقیه بانک ها تخصیص ۱۰۰ درصدی داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: ۹۸۱ متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل خانگی پارسال با رقم ۱۲۵ میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شدند که ۷۰۶ نفر موفق به دریافت ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات شدند.

آبایی اظهار داشت: اعتبارات باقی مانده پارسال بخش مشاغل خانگی استان مرکزی در سال جدید پیگیری می شود.

وی گفت: مشاغل خانگی نقش موثری در افزایش اشتغال دارد و امید می رود که در سال جدید نیز در این بخش گام های بلندی در استان مرکزی برداشته شود.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

درج دیدگاه