صفحه اصلی تعاون اعلام شرایط شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونگران برتراصفهان

اعلام شرایط شرکت در سیزدهمین جشنواره تعاونگران برتراصفهان

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر استان البرز

علیرضا تیغ ساز مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: با توجه به آغاز ثبت نام در سیزدهمین جشنواره ملی تعاون گران برتر، فهرست مدارک و مستندات لازم برای شرکت در این جشنواره ملی اعلام می شود . به گزارش تعاون آنلاین ، وی ارائه اساسنامه شرکت تعاونی، گواهی […]

علیرضا تیغ ساز مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: با توجه به آغاز ثبت نام در سیزدهمین جشنواره ملی تعاون گران برتر، فهرست مدارک و مستندات لازم برای شرکت در این جشنواره ملی اعلام می شود .
به گزارش تعاون آنلاین ، وی ارائه اساسنامه شرکت تعاونی، گواهی ثبت اختراع(در صورت وجود) و گواهی ثبت برند به نام تعاونی (نام و نشان تجاری)(در صورت وجود) را از جمله مدارک مورد نیاز اعلام کرد .
به گفته وی ترازنامه سال های ۹۳ تا۹۶، گواهی­ها یا اسناد مربوط به صادرات کالا(برگ سبز گمرکی و …)، گواهی یا اسناد مربوط به آموزش هیات مدیره/اعضاء/کارکنان و گواهی های بین المللی، ایزو و …. یا پروانه R&D از وزارت صنعت و یا وزارت علوم نیز از جمله این مدارک تلقی می شود .
به گفته وی سایر اسناد و مدارک مورد نیاز به این شرح هستند: اسناد مربوط به خرید ماشین­آلات، تجهیزات، نرم­افزار، حق امتیاز اختراعات و …، ارائه تاییدیه­های اعلامی از جمله گواهی سبز بین­المللی، گواهی سبز ملی، تاییدیه­های محیط­زیست و … به تعداد اعلام شده، ارائه گواهی یا اسناد مربوط به اخذ وام با بهره اعلامی، قراردادهای آموزشی، فاکتور خرید لوازم و بسته­های آموزشی، پرداخت حق­التدریس، حق سخنرانی و …، قراردادهای مشاوره، لیست بیمه کارکنان مربوط به سال های ۹۵ یا۹۶ و در صورت عدم وجود لیست بیمه، تایید اداره کل و لوح و نشان­های دریافتی در کنار مدارک مربوط به حضور در همایش های علمی و سایر جشنواره های ملی یا بین المللی و مستندات مربوط به حضور در نمایشگا ه های داخلی یا خارجی.
لازم به ذکر است کپی مدرک تحصیلی اعضاء هیأت مدیره و تصویر تابلوی شرکت با ذکر نام تعاونی نیز مورد نیاز خواهد بود.

درج دیدگاه