صفحه اصلی تعاون  سهم زنجان از اعتبار طرح اشتغال فراگیر اعلام شد

 سهم زنجان از اعتبار طرح اشتغال فراگیر اعلام شد

سهم این استان از اعتبار ۲۰۰ هزار میلیارد ریالی طرح اشتغال فراگیر به ۲ هزار و ۳۴۸ میلیارد ریال اعتبار می رسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سهم این استان از اعتبار ۲۰۰ هزار میلیارد ریالی طرح اشتغال فراگیر به ۲ هزار و ۳۴۸ میلیارد ریال اعتبار می رسد.

به گزارش تعاون آنلاین، محمدرضا یوسفی  با بیان این مطلب افزود: این میزان اعتبار برای ایجاد هفت هزارو ۶۵۴ فرصت شغلی در این استان پیش بینی شده است.

وی یادآورشد: بر اساس برنامه اشتغال فراگیر در مجموع ۶۵۱ هزار فرصت شغلی در سطح کشور مد نظر قرار گرفته است.

یوسفی به منابع بانکی پیش بینی شده اشاره کرد و سهم بانک ملی در زنجان از این میزان را ۴۷ میلیارد ریال برشمرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: میزان اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت از سوی شعب بانک سپه در این استان به ۱۳۲ میلیارد ریال می رسد.

وی خاطرنشان کرد: برای بانک کشاورزی ۳۵۲ میلیارد ریال، توسعه تعاون ۸۸ میلیارد ریال و بانک رفاه ۲۳۵ میلیاردر یال اعتبار پیش بینی شده است.

یوسفی ادامه داد: سهم مد نظر قرار گرفته برای شعب بانک ملت در زنجان به ۲۹۴ میلیارد ریال، بانک تجارت ۲۹۴ میلیارد ریال و صادرات به ۲۳۵ میلیارد ریال می رسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مجموع اشتغالزایی هدفگذاری دولت برای امسال، به ۹۷۰ هزار فرصت شغلی می رسد که بخشی از این مشاغل در قالب مداخلات سیاستی و بخشی دیگر در قالب بند د تبصره ۱۶ و از سوی نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی محقق خواهد شد.

وی دیگر طرح منتهی به اشتغالزایی را طرح توسعه و اشتغال روستایی اعلام کرد که منابع مالی آن مجزای از اشتغال فراگیر پیش بینی شده است.

درج دیدگاه