صفحه اصلی تعاون معرفی واحدهای تعاونی تولیدی برتر

معرفی واحدهای تعاونی تولیدی برتر

معاون اجتماعی اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مراسم تجلیل از واحدهای تولیدی برتر استان کرمانشاه امروز برگزار می شود.

معاون اجتماعی اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مراسم تجلیل از واحدهای تولیدی برتر استان کرمانشاه امروز برگزار می شود.

به گزارش تعاون آنلاین، امین الله سلیمانی با اشاره اینکه از واحد‌های تولیدی، تعاونی و کارگران برتر همزمان در جشن انقلاب تجلیل می شود اظهار داشت: در این مراسم از واحد‌های تولید نمونه در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و همچنین از تعاونی برتر و کارگران نمونه تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور مسئولان و مدیران استانی برگزار خواهد شد، گفت: در این مراسم از ۱۲ واحدی تولیدی و ۱۸ تعاونی برتر تجلیل می‌‌شود.

معاون اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه توسعه و تقویت مفاهیم و معانی قرآن در سطح جامعه هدف از دیگر برنامه‎های حوزه فرهنگی است، عنوان کرد: در طول یک ماه گذشته مسابقاتی در سه حوزه حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن در جامعه هدف(کارگران، کارفرمایان، تعاون‎گران و مددجویان بهزیستی) با شرکت بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده برگزار و منتخبان به مسابقات کشوری اعزام و حائز رتبه‎های برتر شدند.

سلیمانی با بیان اینکه بسط و گسترش ورزش در جامعه سبب کاهش آسیب و ناهنجاری  اجتماعی می‌شود، عنوان کرد: هنگامی که جامعه از لحاظ سلامت روانی، روحی  و جسمی شرایط خوبی داشته باشد این امر در بهره‎وری کار نیز دیده می ‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی در حوزه ورزش توجه به ورزش کارگری است، گفت:  در این راستا قریب  به ۳۰ انجمن ورزش کارگری و هیئت ورزش کارگری استان نیز شکل گرفته است. با افتتاح مجتمع ورزشی کارگران نرخ سالانه ورزش در استان کرمانشاه  افزایش می‎یابد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه از مهمترین کارهای حوزه فرهنگی اداره کار و تعاون توجه به بسط و گسترش آموزه‎های دینی در سطح جامعه کارگری است، بیان کرد:  در این راستا برنامه‎هایی با هدف ترویج، توسعه و تربیت فرهنگ نماز و اقامه‎ی نماز جماعت درسطح  کارگاههای استان کرمانشاه اجرا شده است. کار در حوزه فرهنگی علاوه بر هزینه زیاد و شیب ملایم به گونه‌ای است که نتیجه آن در چند سال آینده مشخص می‎شود.

درج دیدگاه