سه شنبه, خرداد ۲۸, ۱۳۹۸

افتتاح ۳ طرح بیمارستانی و تولیدی در مشهد با حضور وزیر تعاون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به مشهد از دو طرح بیمارستانی و یک واحد تولیدی مرکز درمان معتادان متجاهر بهره‌برداری کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر خود به مشهد از دو طرح بیمارستانی و یک واحد تولیدی مرکز درمان معتادان متجاهر بهره‌برداری کرد.

به گزارش تعاون آنلاین، محمد شریعتمداری روز گذشته، ۱۴ دی‌ماه، یک واحد تولیدی مرکز درمان معتادان متجاهر را افتتاح کرد.

وی در مراسم افتتاح این واحد تولیدی، اظهار کرد: توجه به قشری از جامعه که دچار بیماری شده و تبعات ناخوشایندی برای خود، خانواده و اجتماع ایجاد کرده‌اند، بسیار ارزشمند است و باید مورد حمایت قرار بگیرند.

شریعتمداری ادامه داد: این پروژه می‌تواند به عنوان یک الگو به تمام کشور تعمیم داد و مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نمایندگی دولت هم هرگونه حمایت در این راستا بتواند انجام خواهد داد.

همچنین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی واحدهای جدید سی.تی اسکن و ام.آر.آی بیمارستان فارابی مشهد به بهره‌برداری رسید. واحد جدید سی.تی اسکن و ام.آر.آی بیمارستان فارابی مشهد با بهسازی و عملیات نوسازی در فضایی به مساحت ۱۵۰ متر مربع ایجاد شده است. عملیات بهسازی و بهره‌برداری از واحد جدید سی.تی اسکن  و ام.آر.آی بیمارستان فارابی در کمتر از ۶ ماه و با هزینه ۴۵ میلیارد ریال اجرا شده است.

بهره‌برداری از هتلینگ بخش زنان و زایمان بیمارستان ۱۷ شهریور مشهد نیز از دیگر برنامه‌های شریعتمداری بود. هتلینگ بیمارستان ۱۷ شهریور مشهد با هزینه ۱۶۰ میلیارد ریال در مدت کمتر از یک سال انجام شده است. در اجرای عملیات هتلینگ بخش زنان و زایمان این بیمارستان استانداردها و الزامات بیمارستان ایمن نظیر سرمایش و گرمایش مناسب، اعلام و اطفای حریق و اتاق ایزوله رعایت شده است.

درج دیدگاه